Kdo jsme?

Jsme hořovické květinářství...

Jsme hořovické květinářství, které poskytuje veškeré floristické služby. Vážeme květiny na svatby i jen tak pro radost s nejvyšší pečlivostí. Zaměřujeme se též na firemní klientelu. Tvoříme originální interiérové a exteriérové dekorace. Květiny doručíme až k vám. Při naší tvorbě klademe velký důraz na čerstvost květin. Každý měsíc vás bude na našem E-shopu čekat nová nabídka, která se skládá ze sezónních květin. Některé květiny si též pěstujeme, protože tak si nejlépe ohlídáme kvalitu, čerstvost a jsme v souznění s přírodou.

Rády vyhovíme Vašim přáním, které se budeme snažit splnit i do nejmenšího detailu. Neváhejte se na nás obrátit.

Blanka & Petra

Kamenná prodejna

Pražská 22, Hořovice
PO-PÁ    9:00 - 12:00  a  13:00 - 17:00
SO           9:00 - 11:00
kvetinova cesta

Květinová cesta vás vítá elegantním, příjemně vzdušným prostředím.

Obklopí Vás příroda ve formě levitujících kokedam a závěsné, odekorované houpačky. Velký stůl s perleťovou pracovní deskou, jež je dominantou obchodu, byl navržen pro workshopy a semináře.

Zurčící zvuk vodní fontány dodává atmosféru vystaveným sukulentům a orchidejím.

Osvětlené aranžmá zasklené v podlaze působí kouzelně. Strop prodejny neobvykle zdobí shluk papírových květů. Útulnost prodejny dodávají obrazy s milými motivy ptáčků a květů. Čekání na vytvoření kytice vám zpříjemní poklidné posezení v křesle. 

Umístění váz s květinami je situováno do vaší těsné blízkosti, tak aby jste se mohli potěšit jejich vůní.

Prosklené chladící skříně zajišťují květinám jejich důležitou čerstvost. 

Hezkým oceněním našeho osobního projektu kamenné prodejny byla upřímná slova jedné z našich zákaznic: “ …Tady je ráj na zemi…“